Seria rowerów Gestalt zabierze Cię daleko poza utwardzoną drogę . Te modele gravel endurance pozwolą Ci wybrać dowolną ścieżkę, na której poczujesz się komfortowo, bez względu na to, czy jest to asfalt, czy szutrowa droga z epickimi widokami. Lekka, cieniowana aluminiowa rama Serii 3 posiada od teraz prześwit na opony do 45 mm. W Gestaltach zastosowaliśmy napędy o szerokim zakresie przełożeń, by udało Ci się sprostać zarówno trasie z długim podjazdem, jak i szybko pokonać długi płaski odcinek. Nie zapomnieliśmy również o oczkach do instalacji błotników i bagażników. Solidne hamulce tarczowe dostosowane są do jazdy po rozmaitych drogach, dzięki czemu poradzisz sobie z nimi w każdym terenie i w każdych warunkach pogodowych. Poczuj wolność na obszarach, na które wcześniej nie chciałeś brać swojej szosy. Osiągnij dużą prędkość i pokonaj dotychczas niezdobyte odcinki z wyjątkową pewnością - niezbędną, aby zabrać Cię poza klasyczne drogi. Wpis na blogu

Zastosowane technologie

ALUMINIUM SERII 2 LUB 3

Geometria Beyond Road zastosowana w nowym Gestalcie oferuje Ci mieszankę szosowego prowadzenia na drodze połączoną ze zwiększoną stabilnością do użytku w terenie. Nowy Gestalt został zbudowany na dużych oponach, które są szybkie i wygodne na każdej drodze. Otworzą Ci one nowe ścieżki gruntowe i żwirowe do dalszej eksploracji niż dotychczas. Nowa odświeżona geometria posiada główkę ramy, której kąt względem podłoża został spłaszczony o 0,5 °. Ponadto od teraz wszystkie modele Gestalt mogą pomieścić opony o wymiarach do 700 x 45"

Zobacz więcej
Head-on image of a Gestalt rider

TECHNOLOGIA RAMY

Gestalt dostępny jest w dwóch wariantach: z ramą Serii 2 lub 3. Cieniowana i uformowana rama ze stopu aluminium serii 2 6061 posiada wewnętrzne prowadzenie kabli, mocowanie hamulca tarczowego na dolnej rurze tylnego trójkąta oraz oczka do instalacji bagażników i błotników. Ramy z serii 3 posiadają lżejsze rury, sztywne osie kół i zwężaną główkę ramy.

Gestalt rear wheel dropout and brake mount

Hamulce tarczowe

Hamulce tarczowe zapewnią Ci doskonałą kontrolę nad rowerem, solidną siłę hamowania w każdych warunkach i jednocześnie wymagają minimalnej konserwacji przez cały sezon.

Gestalt carbon fiber fork, showing tire clearance

Miejsce na oponę

Rama i widelec Gestalt posiada przestrzeń pod oponę do 700x45mm. Modele Gestalt wyposażyliśmy w tradycyjne układy napędowe 2x. Są one zarówno gotowe na atakowanie długich dystansów szosowych, ale również dla wszystkich poszukujących najniższych możliwych biegów do zdobywania wzniesień. Użyliśmy możliwie najlepszego zestrojenia biegów, by Twoja jazda nie musiała być żmudnym poszukiwaneim optymalnego biegu do pożądanej kadencji.