Nicasio może stać się dla Ciebie rowerem, który zmieni wszystko w kwestii postrzegania hasła "steel is real". Tak od zawsze działa dobra stal chromowo-molibdenowa 4130. Wsiadasz na ten rower i czujesz, że chce on Cię zabrać z dala od utwardzonej drogi. Da Ci coś jeszcze - swój wyjątkowy charakter prowadzenia, który wynika ze stalowej konstrukcji. A ta oferuje nadzwyczajny komfort i spotkanie z klasyką w najlepszym tego słowa znaczeniu. Multifunkcyjna rama podstawowego modelu Nicasio potrafi pomieścić oponę 47c w rozmiarze 27.5. Tym samym możesz posiadać dwa komplety kół i dwa rowery w jednym. Otwarte haki kół i klasyczne szybkozamykacze sprawiają, że ten rower poddaje sie w trakcie jazdy i przemienia ją w wybitną rozkosz. Nicasio 2 to gravel nafaszerowany najnowszymi standardami. Zatem jeśli cenisz sobie sztywne osie kół, hamulce hydrauliczne w systemei flat mount i carbonowy lekki widelec to spójrz wnikliwiej na te konstrukcję.

Zastosowane technologie

Nicasio+, loaded for bikepacking

GRAVELOWA GEOMETRIA

Stworzona przez nas geometria Beyond Road oferuje połączenie prowadzenia roweru endurance z wyjątkową stabilnością jazdy podczas przemierzania szutrów i ultramaratońskich bezdroży. Nicasio zbudowaliśmy z użyciem szerokich opon, które są szybkie i wygodne na utwardzonej drodze, ale też dają możliwość dynamicznej jazdy po każdym trudniejszym terenie, do którego na szosie nigdy nie udałoby Ci się dojechać.

KONSTRUKCJA STALOWEJ RAMY

Nicasio zbudowaliśmy na cieniowanej ramie ze stali chromowo - molibdenowej 4130. W każdym z nich znajdziesz: hamulce tarczowe, które pozwolą Ci skutecznie zatrzymać rower w najtrudniejszym terenie; mocowania do instalacji bagażników (z przodu jak i z tyłu) oraz trzy zestawy otwórów pod bidony.

Zobacz więcej
Nicasio 1 dropout and disc brake mount

HAMULCE TARCZOWE

Hamulce tarczowe zapewnią Ci doskonałą kontrolę nad rowerem, solidną siłę hamowania w każdych warunkach i jednocześnie wymagają minimalnej konserwacji przez cały sezon.

Rear tire and frame image

ZWIĘKSZONY PRZEŚWIT OPON

Rama i widelec Nicasio posiadają prześwit dla opon do 700C x 35mm lub 650B x 47mm.