Fairfax i Fairfax ST to linie rowerów fitness zapewniających prędkość roweru szosowego połączoną z wygodną pozycją Twoich pleców, tak by sprostać codziennej komunikacji. Tworząc Fairfax i Fairfaxa ST mieliśmy na uwadze rower dobry do codziennych dojazdów do pracy, ale pozwalający wyrwać się w weekend za miasto i poczuć przygodę. Hamulce tarczowe zapewniają odpowiednią siłę hamowania w każdych warunkach. Wszystkie ramy wyposażyliśmy w otwory montażowe do podnóżka oraz błotników.

Zastosowane technologie

ALUMINIOWA RAMA SERII 3

Nasze aluminiowe ramy Serii 3 zbudowane są z lekkich, cieniowanych i formowanych rur. O estetykę wykończenia zadbaliśmy ukrywając wewnątrz ram prowadzenie kabli oraz stosując bezpośrednie mocowanie zacisku hamulca tarczowego w tylnych widełkach. O kwestie praktyczne roweru dbają otwory do przykręcenia zintegrowanej stopki, bagażnika i błotników.

Zobacz więcej
Marin Fairfax chainstay Series 2 aluminum decal

ALUMINIOWE RAMY SERII 1 ORAZ 2

Ramy z serii 2 zbudowane są z aluminium 6061. Zastosowaliśmy w nich hamulce tarczowe, zintegrowane stery, wewnętrzne prowadzenie przewodów oraz mocowania błotników i bagażnika. Ramy serii 1 są również zbudowane z aluminium 6061 z mocowaniami hamulców tarczowych oraz błotników i bagażnika.

Fairfax rear dropout and brake mount

HAMULCE TARCZOWE

Hamulce tarczowe realnie podnoszą Twoje bezpieczeństwo na rowerze. Zastosowaliśmy je we wszystkich modelach Fairfax. Zapewniają one płynne, kontrolowane zatrzymanie w każdych warunkach przy minimalnej konserwacji.

Profile of the Fairfax ST 2 showing step through frame

NISKI PRZEKROK

Fairfax 2 ST i 1 ST mają konstrukcję z obniżoną górną rurą, co ułatwi Ci wsiadanie i zsiadanie.