Często Zadawane Pytania

Jak znaleźć najbliższego sprzedawcę?

Skorzystaj z naszego narzędzia Znajdź dealera.

Jak wybrać rozmiar ramy?

Wkrótce na naszej stronie pojawi się nowa tabela rozmiarów. Jest jednak wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze rozmiaru ramy. Długość ramion, tułowia i nóg oraz poziom kondycji i rozciągnięcia mają kluczowe znaczenie. Dlatego dopasowanie roweru i jazda próbna w lokalnym sklepie to najlepszy sposób na dobranie rozmiaru, który zapewnieni komfortową i bezpieczną jazdę.We include size suggestions on the bike model page. You can see the Sizing Chart here.

Złamałem hak przerzutki, gdzie mogę kupić zapasowy?

Zapasowy hak przerzutki możesz kupić u lokalnego dealera Marina. Kiedy kontaktujesz się ze sprzedawcą w sprawie części zamiennych, warto mieć pod ręką numer seryjny roweru i nazwę modelu. Ułatwi to zamówienie prawidłowego elementu. Numer seryjny znajdziesz na spodzie mufy suportu (to obszar ramy, w którym korba jest przymocowana do ramy). Tabelę haków przerzutki znajdziesz na naszej stronie zasobów.

Czy możecie wysłać mi katalog?

We do not send catalogs in order to preserve our natural resources. Instead, we recommend utilizing our website to find information on our bikes or dropping by one of our Marin authorized dealers to pick one up.

Do you sell framesets?

Nie wysyłamy katalogów z myślą o ochronie zasobów naturalnych. Zamiast tego, zachęcamy do przejrzenia informacji o rowerach na naszej stronie internetowej lub odwiedzenia jednego z naszych autoryzowanych dealerów.

Czy możecie przemalować mój rower?

Na chwilę obecną nie malujemy rowerów ani nie oferujemy malowania na zamówienie.

Czy oferujecie zaprawki do naprawy odprysków lakieru?

Ze względu na aspekty środowiskowe związane z produkcją i magazynowaniem dodatkowych lakierów, wycofaliśmy z oferty zestawy do naprawy odprysków. Jeśli malowanie twojego roweru wymaga naprawy, najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w lokalnym sklepie motoryzacyjnym lub hobbystycznym. Znajdziesz w nich duży wybór farb i lakierów, które idealnie nadają się do wypełniania rys i zadrapań. Mają też w ofercie błyszczące i matowe lakiery bezbarwne, pasujące do wykończenia twojej ramy.

Jaką gwarancją jest objęty mój Marin?

Zakres gwarancji może się różnić w zależności od kraju. Skontaktuj się ze swoim sprzedawcą Marin Bikes w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat gwarancji obowiązującej na Twoim rynku.

Czy wasze rowery mają ograniczenia dotyczące wagi użytkownika?

Obecnie nie stosujemy limitów wagowych dla naszych rowerów. Styl jazdy, warunki i wiele innych czynników może mieć równie duże znaczenie, jak waga rowerzysty. Zalecamy natomiast przeprowadzanie regularnych przeglądów przez wykwalifikowanego mechanika rowerowego, aby upewnić się o dobrym stanie roweru.

Jak sprawdzić, czy dana część będzie kompatybilna z moim rowerem?

W rowerach stosuje się różne wymiary i standardy komponentów. Ważne jest, abyś kupił i zamontował części odpowiednie dla twojej ramy. Wymaga to dużej wiedzy i doświadczenia, którego nie da się streścić w tym FAQ. Dlatego zdecydowanie zalecamy zwrócenie się do wykwalifikowanego mechanika lub sprzedawcy w lokalnym sklepie rowerowym, który zagwarantuje dobór odpowiedniej części.

Czy możecie wysłać części wymienione na gwarancji bezpośrednio na mój adres?

Aby zapewnić przywrócenie roweru do właściwego stanu, części podlegające wymianie gwarancyjnej wysyłamy wyłącznie do lokalnego sprzedawcy lub profesjonalnego sklepu rowerowego.

Kupiłem rower od znajomego, czy mój Marin jest nadal objęty gwarancją?

Przykro nam, ale nie. Gwarancja jest udzielana tylko pierwszemu nabywcy roweru Marin.

Czy mogę zarejestrować swój rower online?

Tak, zajrzyj na naszą stronę rejestracji roweru.

I purchased my Marin bicycle from Performance Bicycle, how do I receive warranty service?

Performance Bicycle is no longer an authorized dealer of Marin Bikes. If you have a Marin bicycle and it needs warranty attention, please take it your nearest Marin dealer which can be found on the Marin website. Please note that we will need a copy of your receipt to process any warranty claims. The warranty is only valid if the bicycle is purchased from, and assembled by, an authorized Marin dealer.

Wciąż masz jakieś pytania?

Marin Bikes • 1450 Technology Lane, Suite 100, Petaluma, CA 94954 • United States