Larkspur zbudowany został z myślą o Twoich codziennych przygodach oraz przemieszczaniu się po mieście w celu załatwiania różnych spraw. Ten rower jest gotowy na funkcjonowanie w betonowej dżungli jak i "przeloty" przez ścieżki rowerowe i parki w drodze do sklepu spożywczego. Nie są mu również straszne długie wyprawy po polnych drogach i leśnych duktach. Solidne i smukłe stalowe ramy są wyposażone w specjalnie dobrane części pod kątem trwałości w codziennej eksploatacji. Hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają doskonałą kontrolę nad zatrzymaniem roweru w każdych warunkach pogodowych. Wytrzymały górski napęd o szerokich zakresach przełożeń pozwoli podjechać Ci pod każde wzniesienie, ale również da szansę na szybki sprint ze świateł. Mocne koła z szerokimi oponami pozwalają na skuteczne pokonywanie wszystkich napotkanych nierówności, ale również eksplorację bezdroży. Jednocześnie do tych ram możesz swobodnie dokręcić liczne akcesoria, dzięki czemu z łatwością dostosujesz ten rower do codziennych potrzeb.

Zastosowane technologie

STALOWA RAMA

Do budowy Larkspura zastosowaliśmy cieniowaną, chromowo-molibdenową, stalową ramę i widelec z serii 2 ze stopu 4130. Na pokładzie znajdziesz koła z miejskimi oponami 27.5'' o szerokości 2.35. Posiadają one solidny bieżnik, który śmiało stawi czoła również piaszczystym drogom. Wierzchnia część opony pokryta jest wzmocnioną strukturą zapobiegającą przebiciu. Rama oczywiście posiada mocowanie do bagażników: klasycznego z tyłu i przedniego typu pizza rack. Larkspur posiada obniżoną górną rurę dla łatwego wsiadania i przewożenia większych ciężarów jak dziecko w foteliku, czy duży kosz z zakupami.

Zobacz więcej
Marin Larkspur 2 drivetrain detail image.

SZEROKI ZAKRES MOŻLIWOŚCI NAPĘDU 1x

Oba modele Larkspur są zbudowane z użyciem nowoczesnych, szerokozakresowych napędów, 10-biegowych w Larkspur 1 i 11-biegowych w Larkspur 2. Te układy napędowe są bardzo wytrzymałe i mają wszystkie przełożenia niezbędne w mieście i poza nim. Tylne przerzutki wyposażone są w sprzęgło stabilizujące łańcuch, by ten był mocno napięty na wybojach. Z przodu zaś użyliśmy nowoczesnego typu pojedyńczej zębatki z naprzemiennymi zębami: wąski i szeroki. Ich zadaniem jest stabilizacja łańcucha, by ten nie spadał podczas pokonywania krawężników i innych miejskich przeszkód.

x

HAMULCE TARCZOWE

Hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają płynne, kontrolowane zatrzymanie w każdych warunkach przy minimalnej konserwacji.

Marin Larkspur

Inspired by old school Mixtes and ready for anything
Have a read here