Tworząc DSX'a mieliśmy na uwadze wszystkie osoby, które chcą mieć rower gravelowy pozbawiony giętej kierownicy. W ten sposób mogliśmy bardziej popuścić wodze fantazji oferując Ci rower, w którym praktyczność zastosowań, solidność konstrukcji i jej wszechstronność nie mają końca. Duże prześwity ramy wokół kół mrugają do Ciebie okiem, by kupić drugi komplet agresywniejszych opon i poupalać DSX'a na trasach MTB. Nowoczesna geometria z nisko poprowadzoną górną rurą i dośc płaskim kątem główki wręcz do tego zachęcają. Zarazem napędy z jednym blatem z przodu i szerokimi zakresami przełożeń z tyłu idealnie nadadzą się na Twoje szybkie przeloty po mieście.

Zastosowane technologie

ALUMINIOWA RAMA SERII 3

DSX posiada cieniowaną i formowaną aluminiową ramę, którą określamy symbolem Series 3. Wyposażyliśmy ją w: wewnętrzne prowadzenie linek; sztywne osie kół; hydrauliczne hamulce tarczowe instalowane w standardzie flat mount oraz otwory do instalacji bagażników i błotników. Tym samym otrzymujesz najnowsze standardy wcielone do na pozór zwykłego roweru.

Zobacz więcej
Marin DSX 2 rear tire clearance detail

ZWIĘKSZONY PRZEŚWIT OPON

DSX bazowo został przez nas wyposażony w opony 700x45 mm. Zostawiliśmy Ci jednak przestrzeń do założenia gładkich opon 29x2.1''

Marin DSX 2 rear dropout and flat mount brake mount

HAMULCE TARCZOWE

W DSX'ie otrzymujesz najnowszy standard instalacji hamulca flat mount. Jest to system wyjątkowo estetyczny, wydajny i swoim działaniem przenoszący najmniejsze drgania podczas hamowania na ramę. Dzięki temu zatrzymanie roweru odbywa się w kontrolowany sposób w każdych warunkach pogodowych.

Marin DSX 2 seattube and downtube cable ports

DROPPER

Opuszczana sztyca szybko staje się standardem dla kolarzy gravelowych i MTB, spędzających dużo czasu na nierównych nawierzchniach. DSX posiada przystosowane otwory instalacyjne do łatwego montażu tego systemu.

Cobra Kyle loves his DSX

YouTuber Cobra Kyle loves his DSX! Check out his fantastic and hilarious review.

Watch Here