Miasto Sausulito zasługuje na posiadanie nazwy roweru w naszej kolekcji. Nasz najnowszy projekt nawiązuje do tamtejszego ukształtowania terenu i jego lokalizacji, czyli dojazdów do pracy po trasie gdzie nagle pojawia się stromy podjazd. Odnajduje się on również doskonale na ścieżkach rowerowych zapewniając Tobie odpowiedni styl. Elektryczny układ napędowy dostarczony został przez Shimano. Jest on odpowiednio mocny i wydajny w różnych warunkach drogowych i na różnego rodzaju trasach. Koła 650b posiadają szersze opony, które skutecznie wygładzają wszelkie napotkane przez Ciebie nierówności. Cała konstrukcja jest gotowa do dowolnej personalizacji dzięki sprytnym detalom. W ten sposób uczynisz ten rower wszechstronnym kompanem w codziennych dojazdach do pracy.

Zastosowane technologie

Marin Sausalito E1 ebike on a gravel driveway

RAMA ALUMINIUM SERII 3

Zarówno wersje klasyczne jak i z opuszczoną górną rurą w Sasualito posiadają aluminiową ramę serii 3. W naszej terminologii oznacza to m.in.: cieniowane lekkie rurki, odkuwane aluminiowe przestrzenie do instalacji silnika i baterii, a także bardzo dużo otworów do bezpośredniego dokręcenia wielu akcesoriów do ramy.

Shimano STEPS drive unit on a Marin Sausalito 1 ebike

SHIMANO STEPS

Sausalito 2 jest wyposażony w silnik Shimano STEPS E6100 o mocy 250 W i momencie obrotowym 60 Nm. Zapewnia on bardzo dobre przyspieszenie, odpowiednią moc na podjazdach, a bateria gwarantuje Ci dobre zasięgi, by podołać długim odcinkom trasy. Sausalito 1 posiada również system Shimano STEPS w wariancie E5000 o mocy 250 W i momencie obrotowym 40 Nm.

Marin Sausalito E1 rigid fork

WIDELEC

Konstrukcja stalowego widelca w Sausalito 1 posiada inspiracje z kultury pierwszych rowerów BMX. Jednocześnie stal doskonale pochłania drgania przenoszone przez koła z podłoża. Sausalito 2 posiada amortyzator o skoku 63 mm, który wygładza nierówności i stabilizuje jazdę po większych wybojach.

Shimano removable battery on the Marin Sausalito E1

DEMONTOWALNA BATERIA O POJEMNOŚCI 418 WATOGODZIN

Akumulator o pojemności 418 Wh jest przymocowany bezpośrednio do ramy za pomocą zamka na klucz. Można go łatwo wyjąć i zabrać ze sobą do naładowania w dowolnym miejscu.

EBIKES - WHAT'S THE DEAL?

Check out our handy guide for everything electric
Learn More